Jelena Jovanovic - Misterija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jelena Jovanovic - Misterija

Official Forum
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВИЋ, УЧЕСНИЦА ТАКМИЧЕЊА „ЗВЕЗДЕ ГРАНДА“, ЗА ПРАВДУ ОТКРИВА: Нисам спонзоруша

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 34
Datum upisa : 04.11.2008

ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВИЋ, УЧЕСНИЦА ТАКМИЧЕЊА „ЗВЕЗДЕ ГРАНДА“, ЗА ПРАВДУ ОТКРИВА: Нисам спонзоруша Empty
PočaljiNaslov: ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВИЋ, УЧЕСНИЦА ТАКМИЧЕЊА „ЗВЕЗДЕ ГРАНДА“, ЗА ПРАВДУ ОТКРИВА: Нисам спонзоруша   ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВИЋ, УЧЕСНИЦА ТАКМИЧЕЊА „ЗВЕЗДЕ ГРАНДА“, ЗА ПРАВДУ ОТКРИВА: Нисам спонзоруша Icon_minitimeČet Nov 05, 2009 2:42 pm

Учесница такмичења за „Звезде Гранда", Јелена Јовановић, борила се као лавица како би понела ту престижну титулу, али је ипак испала из такмичења. Није ушла у „Топ 12", али ју је публика запамтила, заволела и прихватила, као и оне који су се појавили у Арени. За младу певачицу испадање није значило и предају. Наставила је вредно да ради на себи и свом таленту, и да, полако али сигурно, постиже жељене резултате.
- Испадање из баража ми је тешко пало, што су сви гледаоци могли да виде. У том периоду била сам на ивици очаја. Постала сам депресивна и незадовољна собом. Сви моји снови били су срушени у једној секунди. Данима сам плакала, а онда сам устала једног јутра, погледала се у огледало и рекла себи: „Јелена, мораш даље!". И стварно је било тако.
Почела је редовно да наступа, изградила присан однос са својим фановима, а они су је чинили срећном, као и она њих. Њених 19 година, плава коса, лепота и успех које је доживела, пробудили су код многих љубомору. Замерали су јој што је срећна и увек у добром друштву.
- Дешава се да имам непристојних понуда, али их ја, на вешт и културан начин, одбијам. Сама зарађујем свој динар, искључиво послом који волим, а то је певање. Била сам шокирана и повређена када сам увидела да ме неки људи посматрају као особу којој је новац јако битан. Нисам спонзоруша! То је највећа заблуда и лаж о мени - рекла је Јелена за Правду.

ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВИЋ, УЧЕСНИЦА ТАКМИЧЕЊА „ЗВЕЗДЕ ГРАНДА“, ЗА ПРАВДУ ОТКРИВА: Нисам спонзоруша 9525_110
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajovanovic.forumado.net
 
ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВИЋ, УЧЕСНИЦА ТАКМИЧЕЊА „ЗВЕЗДЕ ГРАНДА“, ЗА ПРАВДУ ОТКРИВА: Нисам спонзоруша
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelena Jovanovic - Misterija :: Jelena Jovanovic :: Jelena u novinama-
Skoči na: