Jelena Jovanovic - Misterija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Jelena Jovanovic - Misterija

Official Forum
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Jelena u novinama

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Neske012
Admin
Admin
Neske012


Broj poruka : 28
Datum upisa : 06.11.2008
Godina : 29
Lokacija : Pozarewac

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeČet Nov 06, 2008 8:09 pm

Jelena u novinama Kurir_logo

ĆERA I PO

JEDNA OD UČESNICA U NOVOM SERIJALU „ZVEZDE GRANDA“ JELENA JOVANOVIĆ ŽELI DA POBEDI KAKO BI IZVUKLA PORODICU IZ BESPARICE

Jelena u novinama Thumbfotka7lw6

Jedna od budućih „Zvezda Granda“ u novom serijalu koji startuje sutra uveče na Televiziji Pink Jelena Jovanović ima samo osamnaest godina, a već ima kolekciju lenti sa raznih izbora za mis. Samo ovog leta Jelena je osvojila titule mis šarma na Zlatiboru i mis fotogeničnosti na Izboru za mis Lipovačkih noći u motelu „Kod Ere“. Pored interesovanja za takmičenja ove vrste, Jelena obožava da slika i pleše. Međutim, njena najveće ljubav je pevanje i upravo je to razlog što se prijavila na audiciju za „Zvezde Granda“ i odlučila da istraje i ostvari san.
U Jeleninom srcu su mama i brat. Jelena je imala teško detinjstvo, obojeno besparicom, i jedva je čekala da odraste kako bi mogla finansijski da pomogne mami Ljiljani u plaćanju računa i vaspitavanju mlađeg brata Saše. Njena najveća podrška u životu bio joj je deda Milija, od koga je nasledila talenat za pesmu. Još uvek se seća prve pesme „U ranu zoru“, koju je naučila od dede i pevala u duetu sa njim.
- Volim kamere i, kada se one uključe, sva trema nestaje. Nikada nisam pohađala muzičke škole, već sam uvek bila samouka. Ne želim da me porede ni sa jednom ženskom zvezdom Granda iz prethodnih serijala, jer sam skroz svoja. Nadam se da ću proći u prvih šest jer bih želela da jednoga dana postanem druga Lepa Brena - kaže Jelena Jovanović.

Autor:
Lj. Arsenović
Nazad na vrh Ići dole
Neske012
Admin
Admin
Neske012


Broj poruka : 28
Datum upisa : 06.11.2008
Godina : 29
Lokacija : Pozarewac

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeČet Nov 06, 2008 8:30 pm

Jelena u novinama N11442018191583428058ci3

Braja: Narod greši, tvrdim da će Jelena biti zvezda!

Izrevoltiran odlukom publike da iz daljeg takmičenja za Zvezdu "Granda" izbaci plavokosu pevačicu, Dragan Brajović poručuje da će sam da joj pomogne

NAŠ POZNATI kompozitor i tekstopisac Dragan Brajović Braja, izrevoltiran odlukom publike, koja je putem SMS glasova odlučila da takmičarka Jelena Jovanović preksinoć napusti takmičenje "Zvezde Granda", odlučio je da joj pomogne da ostane na estradi i postane zvezda!

Naime, kako je, kao vrsni poznavalac svih potrebnih elemenata koji čine jednu zvezdu, u Jeleni prepoznao potencijal koji nema nijedna druga takmičarka (izuzeo je Svetlanu Tanasić, prim. aut), Braja je digao svoj glas i obećao mladoj kandidatkinji da će je on progurati!

- Prosto počinjem da sumnjam u to da narod treba da se pita i da učestvuje u izbacivanju putem SMS glasanja - ogorčeno komentariše Braja, i dodaje:

- To se na kraju svodi na lokalpatriotizam! U tim manjim sredinama ljudi se nekako više organizuju i glasaju, dok u Beogradu, koji je milionski grad, to nije slučaj, iako svi odreda gledaju ovo takmičenje. Ako izuzmem Svetlanu Tanasić, koja zaista peva fenomenalno, sve ostale pevačice su tu negde, istog kvaliteta i glasovnih mogućnosti. Samo Jelena među tim ostalim ima potencijal za pravu zvezdu i to "nešto" što je neophodno za estradu, tu neku dozu drskosti i bezobrazluka. Kao što sam svojevremeno tvrdio da Bucka neće zaživeti, a da će Rada Manojlović i Milan Stanković izrasti u zvezde, tako i ovog puta odgovorno tvrdim da će Jelena uspeti. Ne treba da očajava, jer ja ću joj pomoći! Pa, i da je Seka Aleksić učestvovala u jednom ovakvom takmičenju, narod bi je verovatno izbacio, a to bi bila velika greška - zaključuje Brajović.
Nazad na vrh Ići dole
*slatka mala*

*slatka mala*


Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.11.2008
Godina : 29
Lokacija : U Brestacu...

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeČet Nov 06, 2008 11:22 pm

Neske012 ::
Jelena u novinama N11442018191583428058ci3

i ja tvrdim... I love you
Nazad na vrh Ići dole
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeSre Nov 19, 2008 2:45 am

Jelena u novinama Logo_header

Jelena u novinama Ibarskom-v

Kandidat za novu pevačku zvezdu

Ibarskom magistralom do „Granda“

Petak - 05.09.2008

Atraktivni kandidat za novu zvezdu „Granda“ Jelena Jovanović već prilikom predstavljanja takmičara izazvala je pažnju medija svojim izgledom i strpljivo pozirala okupljenim fotoreporterima.


Ovakav profesionalizam nije iznenadio sve one koji znaju da je ova devojka „pekla zanat“ kod Ere Ojdanića na izboru za mis Lipovačkih dana i noći, te da je baš ona ovogodišnja mis šarma na izboru‚ koji je organizovao Era Ojdanić.
- Meni je važno da se nametnem glasom - istakla je osamnaestogodišnja učenica evropske poslovne škole „Milutin Milanković“ iz Beograda. - Četvrtu godinu ću dati vanredno jer će sada početi takmičenje koje će se završiti tek sledeće godine, naravno ako ne ispadnem među prvima.
Inače, ako uspe u životu, ona neće biti jedinstven primerak koji je prve korake napravio baš na Ibarskoj magistrali. Podsećanja radi, na izboru kod Ojdanića prvi put su se pojavile i nekadašnja mis SRJ Ana Šargić, zatim svetska mis turizma Suzana Milutinović, ali i folk pevačica Jelena Nikolić.

Era: Minimaks ih je probijao, kod mene „odskaču“

Upitan da prokomentariše svoju novu „pulenku“ koja kreće ka slavi, Era je rekao: „Jelena je vrlo simpatična devojka i dobila je titulu mis šarma na nedavno održanom izboru za mis Lipovačkih dana i noći. Čak je pevala jedan blok pesama na toj manifestaciji. Ipak, malo me je razočarala jer je obećala da će se pojaviti na mom koncertu u Banatskom Brestovcu koji je bio 31. avgusta, ali se opravdala bolešću. Ako je stvarno bila bolesna, onda je opravdano, ali ne bi bilo lepo da već sada podigne nos. Mada, ne bi bila prva koju sam ja ne ‘probio’, jer je taj izraz koristio pokojni Minimaks, već im poslužio kao odskočna daska.“

B. P.
Nazad na vrh Ići dole
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 9:56 pm

Jelena u novinama Skandal-intervju2

Zvezda Granda zbog tuce napustila skolu

“ZGRABILA SAM JE ZA KOSU I ISCUPALA PRAMEN…”

Jelena Jovanović kaze da je drugarica na nju bila ljubomorna jer je dobijala petice. “Smetala joj je moja plava kosa,moje oblacenje,ma sve.”

Jelena Jovanovic je jedina takmicarka Zvezda Granda za koju je Aca Lukas siguran da ce doci do samog kraja,jer ima jaku harizmu.Ono sto Aca nije rekao,vidimo I sami-Jelena izgleda super I vrlo je fotogenicna.
-Aca Lukas je profesionalac I nije tacno da mi se nabacivao. Covek je samo rekao svoje misljenje. Moram priznati das am se bas plasila komentara zirija,ali hvala Bogu svi su bili pozitivni,a to mi mnogo znaci-kaze Jelena.

Mozda se Lukasu svidelo sto si imala kratku haljinicu?
- Za moj izgled se postarao tim Akademije Panjković. Smatrali su da tako treba da se obucem I ja sam prezadovoljna svojim stajlingom.
Je l’ te je posle emisije Aca muvao?
- Nije, taman posla. Samo mi je pružio ruku i čestitao. Hvala mu puno.
Da li je Aca Lukas tvoj tip muškaraca?
- Pa nije… u stvari ja nemam određen tip muškaraca. On ima jaku enegriju,divlju kosu i zanimljiv je na sceni, ali nije moj tip.
A ko je tebi na estradi harizmatičan?
- Definitivno najveću harizmu ima Lepa Brena.
To je žena zmaj, svašta je proživela, a ostala je normalna I na zemlji, ostvarila se u potpunosti i kao žena i kao majka i kao pevačica. Najlakše je pričati lepo o sebi, a mene fascinira to što ona bez problema priča i o svojim padovima I blamovima sa raznih nastupa...Baš sam gledala Magazin IN gde je rekla kako se jednom sagla da zagrli nekog čoveka iz publike i pala preko njega... Nezamenjljiva je!
Kako ti se čine Tanja Savic i Slavica Cukteraš?
- Sećam se da je moja himna bila pesma Tanje Savić Tako mlada. Moj prvi nastup u školskom dvorištu... (smeh). A isto tako sam znala da se uspavljujem uz Slavičine divne balade. Njih dve se veoma razlikuju po temperamentu, ali su obe pun pogodak za Grand.
Dokle si spremna da ideš zarad karijere?
- Dokle granice pristojnosti dozvoljavaju. Ja sam jako normalna, dobra i poštena devojka. Želim da publiku osvojim harizmom i pevanjem. Hoću da ih očaram pesmom a ne skandalima.
Planiraš li da ugradiš silikone?
- Ne, jako sam zadovoljna sobom, i ne planiram da radim ikakve korekcije.
Čuo sam da si izbačena iz srednje škole?
- (Smeh) Nisam, naravno! Fizički me je napala jedna devojka iz škole,a ja sam se branila.
Zbog toga si pobegla iz škole,a kako ces tek na estradi da se boris?
- Nisam pobegla.Resila sam da vanredno zavrsim cetvrtu godinu.
Video sam snimak,vi ste se bas tukle?
- Onako umorna od škole krenula sam kući kad mi je prišla i bacila ukoričenu svesku u facu. Puko mi je film i naravno da sam se branila. Pošto sam u to vreme trenirala tekvondo, instiktivno sam je zgrabila za kosu i počupala veliki pramen. Nikog prva ne diram, ali ne dam na sebe. Po tom pitanju sam malo opasna!
Zbog čega je došlo do sukoba?
- Ne znam zašto, ali mnogima sam bila trn u oku. Njima je smetalo to što je na časovima moja ruka uvek bila podignuta, što sam dobijala petice. Priznajem, bila sam pravi mali štreberčić (smeh) . U nekim trenucima sam pomišljala da je možda u meni problem, ali u novoj školi sam povratila veru u pravo prijateljstvo.
Nemoguće je da te je maltretirala samo jer si bila dobra učenica?Ko zna zasto si joj se zamerila?
- Kao što sam već rekla, to je bilo zbog mojih ocena u dnevniku. Smetala joj je moja plava kosa, moje oblačenje, moj smeh, ma sve. A bilo je par devojaka koje su je nagovorile na to, vešto se skrivajući iza nje. U svakom slučaju, devojka mi je nesvesno pomogla i sada slobodno mogu da joj se zahvalim.
Kako su reagovali roditelji?
- Mama je odmah došla u školu i izbio je pravi skandal ,jer smo istog temperamenta. Nije dozvolila da više nijedan tren da ostanem u skoli. Profesori su me molili da ostanem u njihovoj školi, jer sam bez lažne skromnosti bila najbolji đak. To svako može proveriti. Moja direktorka je predložila da se prebacim u privatnu školu, na šta sam se slatko nasmejala, jer moja nezavidna finansijska situacija nije mogla da pokrije taj trošak.
Pa kako si na kraju našla novac da se školuješ u privatnoj školi?
- Pa kada je direktorka Evropske poslovne škole Milutin Milanković čula za mene, pozvala me je na razgovor. Dobila sam stipendiju i taj dan ću celog života pamtiti. Evo ovako javno, želim da se zahvalim mojoj direktorki i profesorima iz bivše škole.
A posebno Nikoli i Ani Tesli, jer su mi priskočili u pomoć kada mi je bila najpotrebnija. Veliko im hvala i nadam se da ću im se odužiti jednog dana. U novoj školi sam našla i divne prijatelje, za koje smatram da su moje blago. To su ona deca u crvenim majicama, koja tokom emisije viču: Jelena, Jelena, Jelena! (smeh)
Znači to ti je bio najgori period života?
- Mislim da su loše stvari ponekad I dobre. Pomažu nam da ojačamo, da budemo hrabriji i emotivniji. Moj deda, moj andjeo čuvar me je naučio da živim za muziku, jer ona leči sve. Deda nije više pored mene, ali je u mojoj duši.
Kada si rešila da se promeniš?
- Posle dedine smrti postala sam druga osoba. Nije bilo više one povučene devojčice, koja svima ide niz dlaku. Postala sam jaka, više ništa na svetu nije moglo da me utuče. Ali zato kada legnem u svoj krevet, sve emocije isplivaju i ponovo budem ona stara ja. Danas svaki peh.bes ili tugu pobeđujem muzikom. Ali kada sam prvi put na Humanitarnom koncertu osetila čari publike, moje srce je konačno bilo puno.
Šta očekuješ od ovog takmičenja?
- Želim da imam više posla, pošto već tri godine pevam, i da me publika zavoli. Moj najveći san je da imam pesme, koje će oni voleti i u kojima će se pronaći. Divan je osećaj kada mi prilaze na ulici I hvale me.Veliki pozdrav za sve one koji me vole i podržavaju!
Šta ćeš sa parama ako počneš da zarađuješ?
- Skupljaću pare, kupiću plac i napraviti kuću sa velikom terasom. To mi je najveća želja, jer mi je stan jako mali.
Šta misliš da li ćeš dobiti prvo mesto?
- Meni je želja da uđem u prvih šest. Nije mi bitno da pobedim.


Poslednji put izmenio STEF86 dana Sre Dec 10, 2008 1:50 am, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeSre Dec 03, 2008 9:57 pm

Jelena u novinama Skandalintervju2jpgcccrq9

PROMOCIJU POSVETILA DACI

Konacno je dosao i taj dan – Natasa Bekvalac se vratila na scenu maksi singlom i promocijom na beogradskom splavu H2O,koja je odrzana proslog cetvrtka u saradnji sa izdavackom kucom City records.Promociju (sa zivom svirkom) Natasa je posvetila svom muzu Danilu Daci Ikodinovicu,a takodje je promovisala i Jelenu Jovanovic kao svoj prateci vokal.Jelena je ucesnica takmicenja za Zvezde Granda,koja za sad ide u baraz. I ako ne uspe,ceka je Natasina podrska i pomoc u snimanju debitantskog singla.Natasu pak ovih dana ceka put u Pariz posto zeli da bude uz svog muza kada ga budu operisali.Podrsku u povratku na estradu svojim prisustvom Natasi su pruzile mnoge kolege,a od City recordsa dobila je tortu oko koje su se gosti bukvalno otimali.

Jelena u novinama Facebookgifffffpm5


Jelena u novinama N7164393059879837202jpgmh2
Jelena u novinama W271

Zazelela se publike!

Uz mnogo ljubavi prema publici koje se zazelela,vere u bolje sutra i nade da ce posle operacije u Parizu desnica njenog supruga povratiti funkciju,Natasa Bekvalac je na splavu “H2O” promovisala singl.Najpre je modna kuca “Ekstrim intimo” gostima podelila majice sa Natinim likom,usledila je kratka govorancija u kojoj su joj pripomogli saradnici predvodjeni kumom Draganom Brajovicem Brajom.Potom su se prisutni zasladili tortom koju je Bekvalcevoj poklonila njena izdavacka kuca “Siti rekords”.Zbog toga sto je na turneji po Americi,Seka Aleksic nije mogla da bude uz svoju koleginicu,ali joj je poslala buket cveca u kome je bila i poneka jabucica kao simbol zdravlja i poruka podrske.Posle oficijelnog dela lepa Novosadjanka se latila mikrofona i uz muzicku pratnju svog benda podigla na noge sve prisutne,medju kojima je bilo mnogo njenih kolega.Uz pesme sa Natasinog singla“Ljubav,vera,nada” djipala je i mladjana Jelena Jovanovic koja se zainatila da uspe uprkos cinjenici da je ispala iz nastavka takmicenja za “Zvezde Granda”.


Jelena u novinama N14805930151315391353jpvk3Jelena u novinama N14805930151320428444jpxe5
Jelena u novinama W214
Jelena u novinama W214
Nazad na vrh Ići dole
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 12:58 am

Mis „Zlatiborskog leta“

Jelena u novinama Mis-v
Nazad na vrh Ići dole
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 1:04 am

GRAND REVIJA

Jelena u novinama N65375322114296326269jpwn8
Jelena u novinama W167
Nazad na vrh Ići dole
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 1:06 am

GRAND REVIJA

Jelena u novinama Bkrimg005jpgggggggggm9
Jelena u novinama W460
Nazad na vrh Ići dole
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 1:09 am

SVET

Jelena u novinama N10382574681555763013jpot3
Jelena u novinama W111
Nazad na vrh Ići dole
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 1:13 am

Jelena u novinama Scan0001jpgffffffhm6
Jelena u novinama W241
Nazad na vrh Ići dole
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 1:19 am

ALO

Jelena u novinama Bg6scan00pa4
Jelena u novinama W268
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 34
Datum upisa : 04.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 1:35 am

GAZETA

Jelena u novinama 19179764pm9jpgaaaaaanz6
Jelena u novinama W244
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajovanovic.forumado.net
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeUto Dec 16, 2008 3:46 am

Jelena Jovanovic- intervju za blog

>> 06.10.2008.

Jelena Jovanovic je jos jedna od "Zvezdi Granda" koja je dala intervju za blog. Kao i u prethodnom slucaju, i ovde su skoro sva pitanja postavili njeni fanovi na zvezde granda forumu.
I ona kao i prethodni ucesnici "Zvezde Granda" je nasla dovoljno vremena za sajt i svoje obozavatelje.


Zasto si se prijavila u ZG ?

Prvo da pozdravim sve moje fanove,a i one koji to nisu.Mozda ce zvucati stereotipno,ali najvishe na svetu volim da pevam.To je jedini i glavni razlog mog prijavljivanja.

Koga smatras od kandidatkinja svojom konkurencijom ?

Ove godine,kao sto se zna,je najjaca ekipa,tako da sve smatram konkurencijom.

Kao svoj glavni adut izdvajas...

Glas i komunikaciju sa publikom!


Sta izdvajas kao tvoje mane,a sta kao vrline?


Moja najveca mana je to sto ne volim da radim po kuci i sto volim da
lencarim...Hehehe...I tvrdoglavost!Vrlina ima dosta,ne mogu da nabrajam... . Salim se,naravno!


Po tvom misljenju koliko ce uticaja na takmicenje i tvoj prolazak u svaki naredni krug imati tvoj izgled, s obzirom da vazis za jednu od najlepsih takmicarki ove sezone, a i bila si Miss Lipovackih noci u organizaciji Ere Ojdanica???

Prvo da se zahvalim na komplimentu...Ne znam,zaista.Ne pucam na izgled,ali ako mi to bude pomoglo,bicu prezadovoljna.

Tvoj favorit od muskih kanditata ove sezone je...

Uh...U Country Club-u Babe smo se svi zblizili,tako da zaista ne mogu da
izdvojim.Svi su mi dragi i svi su jaki pevaci.

Da li ti se svidja neki od muških kantidata ?
Ne,a drugarski svi!

Da li je istina da te je decko ostavio zbog ljubomore?
Hahaha...Nije istina...

Ciju karijeru bi pre zelela da dostignes : Jelene Karleuse ili Dragane Mirkovic?
Postujem sve kolege i njihov rad. U ovom sluchaju bi to bila Dragana Mirkovic.

Hvala puno i josh jednom veliki pozdrav!
Gledajte me 25.oktobra i budite uz mene.

Ljubi vas vasha Jelena Jovanovic





Hvala Jeleni na izdvojenom vremenu.
Ivan
Nazad na vrh Ići dole
STEF86

STEF86


Broj poruka : 46
Datum upisa : 06.11.2008

Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitimeČet Dec 25, 2008 4:09 pm

Jelena u novinama N1154225148302552962319jc0
Jelena u novinama W466
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jelena u novinama Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena u novinama   Jelena u novinama Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena u novinama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jelena na Facebook-u
» Jelena Jovanovic
» Jelena Jovanović na Kosmetu - Press, 24.02.2010.
» Bok Jelena.Imam za tebe pitanje:hoćeš li mi poslati autogram sliku?.Pozzz.
» Ovde mozete postavljati Jeleni pitanja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jelena Jovanovic - Misterija :: Jelena Jovanovic :: Jelena u novinama-
Skoči na: